Start 27 maja 2018 r. (niedziela)  
Biblioteczny Kącik Malucha - serdecznie zapraszamy
Redaktor: Edytor   

  1.jpg

      

Z tygodnia na tydzień przybywa chętnych do spotkań w Bibliotecznym Kąciku Malucha. Stali bywalcy czują się u nas już zupełnie swobodnie. Okazuje się, że biblioteka jest świetnym przystankiem podczas wiosennego spaceru. To miejsce, w którym dzieci nawiązują nowe znajomości, świetnie się bawią, a równocześnie mają okazję poznać książeczki odpowiednie dla ich wieku. Brzdące, które odwiedzają Kącik Malucha mają od 1,5 roku do 4 lat i już każde z nich znajduje na bibliotecznych półkach coś dla siebie. Starsze maluszki, które są już naszymi stałymi czytelnikami, chętnie pomagają młodszym kolegom i koleżankom w doborze literatury.


 

     Mamy doskonale zdają sobie sprawę, że przebywanie w bibliotece i wspólna zabawa jest dla dzieci niezwykle cennym doświadczeniem. Wizyta u nas jest przyjemnością także dla nich – mogą w tym czasie poradzić się innych mam i wymienić najświeższymi ploteczkami. Bardzo nas cieszy, że możemy zaoferować mamom i ich pociechom miejsce do spotkań i spędzenia wolnego czasu. Fakt, że chętnie z tego korzystają, napawa nas nadzieją, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie literaturą zarówno u dzieci, jak i rodziców.
     Zapraszamy w każdy wtorek  między godziną 12.00 a 14.00. Czekamy z uśmiechem i regałami pełnymi fantastycznych historii.

 

Oddział dla dzieci i młodzieży        

 

 

2.jpg

 

 

3.jpg

 

 

4.jpg

 

 

5.jpg

 
 
Menu witryny
Start
O Bibliotece
ABC Czytelnika
Wydarzenia
Publikacje
Regionalia (Sierpciana)
Nowości książkowe
Audiobooki - nowości
Zaproponuj książkę
Wykazy bibliograficzne
Książka mówiona
Czasopisma
Przydatne linki
"Z książką za pan brat"
Biblioteka w TV
Biblioteczny Klub Malucha
klub_maluchaa.jpg
Książka do domu
Facebook
 
 
 

Stary Katalog elektroniczny

 

Aktualności
Odbyło się...
Sondy
Czy nasza strona internetowa spełnia Twoje oczekiwania?
 

Czasopismo "Chidusz" dostępne jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki


 

logotypy.jpg

admin