Start arrow Wydarzenia arrow Było arrow Biblioteczny Kącik Malucha - serdecznie zapraszamy 27 maja 2018 r. (niedziela)  
Biblioteczny Kącik Malucha - serdecznie zapraszamy
Redaktor: Edytor   

  1.jpg

      

Z tygodnia na tydzień przybywa chętnych do spotkań w Bibliotecznym Kąciku Malucha. Stali bywalcy czują się u nas już zupełnie swobodnie. Okazuje się, że biblioteka jest świetnym przystankiem podczas wiosennego spaceru. To miejsce, w którym dzieci nawiązują nowe znajomości, świetnie się bawią, a równocześnie mają okazję poznać książeczki odpowiednie dla ich wieku. Brzdące, które odwiedzają Kącik Malucha mają od 1,5 roku do 4 lat i już każde z nich znajduje na bibliotecznych półkach coś dla siebie. Starsze maluszki, które są już naszymi stałymi czytelnikami, chętnie pomagają młodszym kolegom i koleżankom w doborze literatury.


 

     Mamy doskonale zdają sobie sprawę, że przebywanie w bibliotece i wspólna zabawa jest dla dzieci niezwykle cennym doświadczeniem. Wizyta u nas jest przyjemnością także dla nich – mogą w tym czasie poradzić się innych mam i wymienić najświeższymi ploteczkami. Bardzo nas cieszy, że możemy zaoferować mamom i ich pociechom miejsce do spotkań i spędzenia wolnego czasu. Fakt, że chętnie z tego korzystają, napawa nas nadzieją, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie literaturą zarówno u dzieci, jak i rodziców.
     Zapraszamy w każdy wtorek  między godziną 12.00 a 14.00. Czekamy z uśmiechem i regałami pełnymi fantastycznych historii.

 

Oddział dla dzieci i młodzieży        

 

 

2.jpg

 

 

3.jpg

 

 

4.jpg

 

 

5.jpg

 
 
Menu witryny
Start
O Bibliotece
ABC Czytelnika
Wydarzenia
Publikacje
Regionalia (Sierpciana)
Nowości książkowe
Audiobooki - nowości
Zaproponuj książkę
Wykazy bibliograficzne
Książka mówiona
Czasopisma
Przydatne linki
"Z książką za pan brat"
Biblioteka w TV
Biblioteczny Klub Malucha
klub_maluchaa.jpg
Książka do domu
Facebook
 
 
 

Stary Katalog elektroniczny