5 września 2020 roku – Narodowe Czytanie

Data publikacji: 26/08/2020

Drodzy Czytelnicy, ze względu na warunki atmosferyczne dzisiejsze Narodowe Czytanie odbędzie się w trybie online. Transmisja dostępna będzie na Facebooku Kurier Sierpecki od godz 11.00. Serdecznie zapraszamy.

Plakat zapraszający na zdarzenie. Tło białe, dookoła złota ramka złożona z rombów. U góry logotypy Narodowego Czytania, Miasta Sierpca, MBP w Sierpcu i Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. Niżej treść Burmistrz Miasta Sierpca, Miejska Biblioteka Publiczna w Sierpcu, Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu zapraszają na Narodowe Czytanie "Balladyny" Juliusza Słowackiego 5 września 2020 r. o godz. 11:00. Poniżej określenie miejsca: "Skwer im. Bartosza Paprockiego przed Miejską Biblioteką Publiczną (w razie niepogody transmisja online)."  Poniżej czarnym drukiem treść: "Przewidujemy atrakcje dla najmłodszych. Jeśli przyjdziesz z własnym egzemplarzem lektury, otrzymasz okolicznościowy stempel Narodowego Czytania 2020."