Abonament Legimi za darmo dla naszych czytelników

Data publikacji: 23/01/2020

Tło grafiki jest zielone, górę stanowi fragment kartki z oderwanym dołem, na kartce jest napis: "Abonament legimi w Twojej Bibliotece. Poproś bibliotekarza o bezpłatny kod dostępu." oraz ekslibris biblioteki. Na dole po lewej jest czytnik ebooków z wyświetloną na nim grafiką pokazującą regały z książkami i pośrodku napis: "Legimi. Czytaj bez limitu." Po prawej jest starszy mężczyzna z młodą kobietą czytający książkę.

Od stycznia 2020 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o abonament Legimi. Dzięki współpracy z platformą Legimi Czytelnicy naszej biblioteki mają do dyspozycji katalog ponad 60 000 ebooków i audiobooków – w tym najgorętszych nowości. Wybierać można spośród beletrystyki, literatury faktu (biografii, reportaży, poradników), a dla młodszych odbiorców również bajek i lektur szkolnych.

Jak to zrobić?

1. Napisz e-mail na adres wypozyczalnia@mbp.sierpc.pl w treści prosząc o kod do Legimi i podając swoje imię i nazwisko oraz numer karty czytelnika. Kody są absolutnie darmowe, ale ich ilość jest ograniczona. Każdy kod jest unikatowy i ważny do końca danego miesiąca.

2. Wejdź na stronę www.legimi.pl/mazowieckie i wpisz kod.

3. Zaloguj się lub załóż darmowe konto w Legimi.

4. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi dostępną w Google Play, AppStore lub Microsoft Store. Aplikację można zainstalować jednocześnie na maximum dwóch urządzeniach (czyli np. telefonie i tablecie).

5. Zaloguj się do aplikacji i czytaj bez ograniczeń przez cały miesiąc! Po  aktywacji kod ważny jest przez 30 dni. Jeżeli po ich upływie nadal chcesz korzystać z Legimi, poproś o nowy kod dostępu.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej nowej oferty, jednak prosimy nie zapominać o radości z korzystania z tradycyjnej, papierowej książki.