Instrukcja logowania do konta czytelnika

1. Wejdź na naszą stronę Biblioteki i kliknij w Katalog on-line

Zrzut ekranu strony startowej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Sierpcu. Po lewej nazwa biblioteki. Na środku jeden z obrazków slidera. Powyżej Menu Główne. Podświetlony link do Katalogu Głównego.

2. Kliknij w tekst: Zaloguj/zarejestruj

Strona szukamksiążki.pl zapewniająca dostęp do katalogu miejskiej Biblioteki Publicznej w Sierpcu. U góry podświetlony napis "Zarejestruj/zaloguj".

3. Zaloguj się, lub jeśli nie masz konta zarejestruj korzystając z numeru karty czytelnika

Wyskakujące okienko logowania/rejestracji na stronie szukamksiążki.pl.

Wyskakujące okienko rejestracji na stronie szukamksiążki.pl

4. Po zalogowaniu/założeniu konta w serwisie, pojawi się okno:

Strona szukamksiązki.pl. U góry ikonka oznaczająca człowieka i imię zalogowanego użytkownika. Poniżej przycisk Wyloguj.

5. Po kliknięciu w ikonkę/imię czytelnika przejdziesz do swojego konta. Możesz w ten sposób sprawdzić termin zwrotu wypożyczonych książek, przedłużyć termin zwrotu oraz sprawdzić status zarezerwowanych książek.

Konto czytelnika na stronie szukamksiążki.pl. Zakładka Wypożyczone gdzie można zobaczyć wypożyczone książki oraz termin zwrotu. Przy książce, której termin zwrotu nie minął widnieje możliwość przedłużenia terminu zwrotu.