Akcja “Cała Polska Czyta Dzieciom”

Data publikacji: 14/06/2021

Akcja “Cała Polska Czyta Dzieciom” już za nami. Jak co roku akcja trwała 5 dni, od poniedziałku do piątku. Każdego dnia dzieciom czytała inna, zaproszona przez nas osoba.

Pierwszego dnia, w poniedziałek, gościliśmy znanego artystę malarza, pana Wojciecha Witkowskiego oraz grupę dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 3 im. Niedźwiadka Wojtka w Sierpcu.

We wtorek naszymi gośćmi byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu: asp.szt. Marek Biegański oraz mł.asp. Michał Beksa. Widownię natomiast tworzyła grupa 6-latków z Miejskiego Przedszkola nr 4 im. Czerwonego Kapturka.

W środę naszym gościem był: Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej bryg. Waldemar Goczyński z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu oraz dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 1 ,, Słoneczna Jedyneczka” w Sierpcu.

W czwartek naszym gościem była pani Janina Guzowska z Klubu Senior+ oraz 6-latki ze Szkoły Podstawowej nr 2.

W piątek naszym gościem był pan Piotr Nowakowski – Zastępca Burmistrza Miasta Sierpca oraz dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Sierpcu.