Darmowa oferta dla najmłodszych z Ukrainy

Data publikacji: 27/04/2022
Platforma Legimi zaoferowała dla Państwa i naszych „nowych” przyjaciół zza wschodniej granicy niespodziankę – 9️⃣ darmowych audiobooków dla dzieci polskich autorek – Magdaleny Grucy, Dominiki Gałki i Anny Jurczyńskiej. 📚 Zadaniem tych książeczek jest oswajanie stresujących sytuacji i emocji towarzyszących na co dzień najmłodszym imigrantom, takich jak pierwszy dzień w przedszkolu, złość, strach czy odwaga… Mamy nadzieję, że dzięki nim uśmiech choć na chwilę zagości na dziecięcych buziach.❤️😄
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Co bardzo istotne – jest to projekt, który powstał dzięki zaangażowaniu uchodźczyń – książki przeczytane zostały przez Ukrainki, które uciekły z obszarów objętych wojną (Mariupol, Kijów, Lwów, Melitopol) i tymczasowo mieszkają w Rzeszowie lub jego okolicach. Wśród nich są nauczycielki, tłumaczki i działaczki kulturalne, dziennikarki radiowe, przedstawicielki biur promocji miasta. Nagrania realizowane zostały we współpracy z rzeszowską instytucją kultury (Estrada Rzeszowska).🎙 Licencji na wykorzystanie tekstów udzieliło Wydawnictwo Fenek.
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Książki można odsłuchać bezpłatnie zakładając konto i pobierając darmową aplikację Legimi ze sklepów AppStore i Google Play oraz w ramach abonamentu bibliotecznego🎧🎵.
📣Uwaga! Ponieważ są to książki darmowe, dodać na półkę użytkownika można je wyłącznie poprzez stronę www.legimi.pl, po zalogowaniu na konto.💻
Zrzut ekranu z listą książek w języku ukraińskim. Po prawej niebiesko=żólta informacja o treści Darmowa oferta Legimi dla najmłodszych z Ukrainy.