ul. Płocka 30, 09-200 Sierpc

Głosuj na naszą inicjatywę

Data publikacji: 28/04/2022

Drodzy Czytelnicy!
Prosimy o oddawanie głosów na projekt
LETNIA, ZIELONA CZYTELNIA W SIERPCU,
który zakwalifikowany został do drugiego etapu projektów na rzecz społeczności lokalnych, realizowanych w ramach Programu Grantowego InicJaTyWy Carlsberg Polska.

Jak głosujemy?
1.    Wchodzimy na stronę
https://inicjatywy.com.pl/
2.    Wybieramy zakładkę ZAGŁOSUJ NA SIERPECKIE INICJATYWY
3.    Wybieramy projekt nr 5 – LETNIA, ZIELONA CZYTELNIA W SIERPCU
4.    Oddajemy głos przez wpisanie numeru telefonu, na który po chwili przysłany zostanie kod – do wpisania w wyznaczonym polu na stronie
Na projekt głosować można do 13 maja!
Liczymy na Wasze wsparcie!

Kolorowa grafika informacyjna o treści Drodzy Czytelnicy! Prosimy o oddawanie głosów na projekt LETNIA, ZIELONA CZYTELNIA W SIERPCU, który zakwalifikowany został do drugiego etapu projektów na rzecz społeczności lokalnych, realizowanych w ramach Programu Grantowego InicJaTyWy Carlsberg Polska.  Jak głosujemy? 1.    Wchodzimy na stronę https://inicjatywy.com.pl/ 2.    Wybieramy zakładkę ZAGŁOSUJ NA SIERPECKIE INICJATYWY 3.    Wybieramy projekt nr 5 – LETNIA, ZIELONA CZYTELNIA W SIERPCU 4.    Oddajemy głos przez wpisanie numeru telefonu, na który po chwili przysłany zostanie kod – do wpisania w wyznaczonym polu na stronie Na projekt głosować można do 13 maja! Liczymy na Wasze wsparcie!

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Sierpcu

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Miejska Biblioteka Publiczna w Sierpcu

ul. Płocka 30,
09-200 Sierpc

tel: 24 275 28 53
mbp@sierpc.pl