ul. Płocka 30, 09-200 Sierpc

Kinder Mleczna Kanapka. Przerwa na Wspólne Czytanie

Data publikacji: 27/12/2021
Do naszej biblioteki dotarły nagrody, które dzięki Waszym głosom wygraliśmy w ramach akcji “Kinder Mleczna Kanapka. Przerwa na Wspólne Czytanie”. Poza zestawem książek otrzymaliśmy także teatrzyk Kamishibai i oficjalny Certyfikat zwycięzcy. 
 
Serdecznie dziękujemy za zgłoszenie biblioteki i wszystkie oddane głosy.
 
Kolorowa grafika. Tło stanowią okładki różnych książek dziecięcych. Na pierwszym planie w srebrnej ramce Certyfikat za zwycięstwo w ogólnopolskiej akcji "Kinder Mleczna Kanapka. Przerwa na Wspólne Czytanie". Obok certyfikatu jest kartka z podziękowaniem i gratulacjami za zwycięstwo od firmy Kinder. Na pomarańczowym tle rozłożone są książki dziecięce oraz Certyfikat za zwycięstwo w ogólnopolskiej akcji "Kinder Mleczna Kanapka. Przerwa na Wspólne Czytanie". Pośrodku rozłożony jest biało czerwony teatrzyk kamishibai. W nim pierwsza strona bajki Czerwony Kapturek. Na pierwszym planie na pomarańczowym tle rozłożone są książki dziecięce, ponad nimi stoi Certyfikat za zwycięstwo w ogólnopolskiej akcji "Kinder Mleczna Kanapka. Przerwa na Wspólne Czytanie" oraz biało czerwony teatrzyk kamishibai. W nim pierwsza strona bajki Czerwony Kapturek.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Sierpcu

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Miejska Biblioteka Publiczna w Sierpcu

ul. Płocka 30,
09-200 Sierpc

tel: 24 275 28 53
mbp@sierpc.pl