Konkurs plastyczny “700 lat lokacji Miasta Sierpc”

Data publikacji: 10/06/2022

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie plastycznym “700 lat lokacji Miasta Sierpc”.

Praca plastyczna powinna być wykonana na podłożu papierowym w formacie A3, techniką malarską lub rysunkową (bez grafiki komputerowej).

Pracę konkursową należy złożyć do dnia 15 czerwca 2022 r. osobiście lub na adres: Miejska Biblioteka Publiczna w Sierpcu ul. Płocka 30, 09-200 Sierpc.

Nagrodą w konkursie będzie udział w 6 dniowych plastycznych warsztatach plenerowych w dniach 18-23 lipca 2022 r. Każdy laureat otrzyma komplet materiałów plastycznych, potrzebnych do tworzenia prac w plenerze.

Przedsięwzięcie współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Regulamin konkursu plastycznego 700 lat lokacji Miasta Sierpc

Plakat promujący Konkurs plastyczny “700 lat lokacji Miasta Sierpc”. Tło gładkie, białe. U góry logotypy instytucji organizujących konkurs. Poniżej napis “zaprasza uczniów szkół średnich z terenu województwa mazowieckiego do udziału w konkursie plastycznym pt. 700 lat lokacji Miasta Sierpc. Praca plastyczna powinna być wykonana na podłożu papierowym w formacie A3, techniką malarską lub rysunkową (bez grafiki komputerowej). Pracę konkursową należy złożyć do dnia 15 czerwca 2022 r. osobiście lub na adres: Miejska Biblioteka Publiczna w Sierpcu ul. Płocka 30, 09-200 Sierpc. Regulamin konkursu dostępny na stronach internetowych organizatorów. Nagrodą w konkursie będzie udział w 6 dniowych plastycznych warsztatach plenerowych w dniach 18-23 lipca 2022 r. Każdy laureat otrzyma komplet materiałów plastycznych, potrzebnych do tworzenia prac w plenerze. Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.