Nagroda im. Kierbedziów dla naszej Biblioteki

Data publikacji: 21/09/2022
20 września 2022 r. w siedzibie Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy – Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego, odbyła się gala podczas której wręczono Nagrody im. Kierbedziów za działalność prowadzoną w roku 2022. Nagrody te przyznawane są bibliotekom, które wyróżniając się ze względu na swoją działalność i osiągnięcia mogą służyć jako wzór dla innych bibliotek. Jest to wyraz uznania i wyróżnienia dla tych, którzy w sposób bezprecedensowy przyczyniali się i przyczyniają do rozwoju bibliotekarstwa na Mazowszu.

W tym roku w gronie laureatów znalazła się nasza Biblioteka. Kapituła Nagrody im. Kierbedziów uhonorowała Miejską Bibliotekę Publiczną im. Zofii Nałkowskiej w Sierpcu w kategorii działalność kulturalna. Nagroda jest dla nas wspaniałym wyróżnieniem i docenieniem działań realizowanych przez naszą Bibliotekę. Podczas wydarzenia nagrodę odebrała Pani Dyrektor Monika Stańczak. Dziękujemy za to wyróżnienie, które będzie dla nas motywatorem do dalszego działania.

Relację z wydarzenia można obejrzeć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=8YKZnWOpwEM

Na zdjęciu nagroda im. Kierbedziów przyznana MBP w Sierpcu