Narodowe Czytanie 2021 – czekamy na zgłoszenia

Data publikacji: 06/07/2021

Już za dwa miesiące spotkamy się, by wspólnie czytać “Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej. W związku z tym najwyższy czas ogłosić nabór chętnych, którzy chcieliby wziąć aktywny udział w tym wydarzeniu.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 25 lipca 2021 r. Można to zrobić telefonicznie (24 275-28-53 wew. 23), mailowo (czytelnia@mbp.sierpc.pl) lub osobiście w Bibliotece.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!

Plakat przedstawiający zapraszający sierpczan do aktywnego uczestnictwa w Narodowym Czytaniu. Tło różowe, u góry znajduje się logotyp Miasta Sierpca, Miejskiej Biblioteki Publicznej, Centrum Kultury i Sztuki oraz Narodowego Czytania. Niżej Napis "Narodowe Czytanie 2021" Mniejszą czcionką: "Przeczytaj z nami fragmenty dramatu Gabrieli Zapolskiej Moralność pani Dulskiej" Mniej widocznym drukiem: X Jubileuszowa edycja ogólnopolskiej akcji narodowego czytania odbędzie się 4 września 2021 r. Aniela Dulska, Hesia, Mela, Zbyszko czy Hanka. To tylko niektóre postacie z dramatu jeśli chcecie wcielić się w którąś z nich - zgłoś swój udział. Zapraszamy sierpczan do aktywnego uczestnictwa w tegorocznej edycji." Niżej na ciemnoróżowym tle: "Zgłoszenia przyjmuje Miejska Biblioteka Publiczna w Sierpcu do dnia 25 lipca 2021 r. 24 275 28 53 w. 23, czytelnia@mbp.sierpc.pl, osobiście w Bibliotece".