ul. Płocka 30, 09-200 Sierpc

Narodowe Czytanie 2021

Data publikacji: 13/08/2021

W tym roku czytamy “Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej

Serdecznie zapraszamy w sobotę 4 września 2021 roku o 11.00 na skwer obok budynku Biblioteki Głównej. 

W razie złej pogody impreza odbędzie się w budynku MBP. 

W trakcie Narodowego Czytania będzie można otrzymać pamiątkową pieczęć. Wystarczy przynieść własny egzemplarz lektury.

Współorganizatorami wydarzenia są Burmistrz Miasta Sierpca oraz Centrum Kultury i Sztuki.

Patronat honorowy sprawuje para prezydencka.

Burmistrz Miasta Sierpca, Miejska Biblioteka Publiczna w Sierpcu oraz Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu zapraszają na Narodowe Czytanie "Moralności pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej, które odbędzie się 4 września 2021 r. (sobota) o godz. 11.00 na skwerze im. Bartosza Paprockiego przed Miejską Biblioteką Publiczną w Sierpcu (w razie niepogody w budynku biblioteki). Jeśli przyjdziesz z własnym egzemplarzem lektury, otrzymasz pamiątkową pieczęć Narodowego Czytania 2021. Patronat honorowy pary prezydenckiej.  Udział w zdarzeniu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w tym publikacji wizerunku. Jednakże każda osoba ma prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia, przetwarzania, usunięcia i sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu.

Udział w zdarzeniu jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w tym publikacji wizerunku. Jednakże każda osoba ma prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia, przetwarzania, usunięcia i sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Sierpcu

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Menu

Miejska Biblioteka Publiczna w Sierpcu

ul. Płocka 30,
09-200 Sierpc

tel: 24 275 28 53
mbp@sierpc.pl