„Sieć na kulturę w podregionie płockim”

Data publikacji: 12/05/2021

Fundacja Wspierania Zrównoważonego Rozwoju zakwalifikowała naszą Bibliotekę do udziału w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie płockim”. W pierwszym etapie projektu pracownik Biblioteki brał udział w szkoleniu „Dziennikarstwo online”

Drugi etap uczestnictwa w projekcie zakładał zorganizowanie zajęć online dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams. Uczestnicy zajęć zapoznali się z podstawowymi zasadami tworzenia blogów. Ponadto poznali programy i aplikacje ułatwiające edycję postów i informacji umieszczanych w mediach społecznościowych. W trakcie spotkań poruszano także problematykę bezpieczeństwa przy budowaniu wizerunku online oraz kwestie związane z prawami autorskimi. Trenerem prowadzącym szkolenie online była Pani Karolina Szczepanik.

Zapraszamy do obejrzenia  krótkiej fotorelacji z naszych spotkań.

[ngg src=”galleries” ids=”13″ display=”basic_slideshow”]

Osoby, których wizerunek został upubliczniony na zdjęciach znajdujących się w galerii mogą wyrazić wolę ich usunięcia, przesyłając informację na adres mbp@sierpc.pl lub osobiście w siedzibie biblioteki.