“Z książką na wakacje” – wakacyjna zabawa na Facebooku.

Data publikacji: 05/07/2021
Każdy prawdziwy miłośnik literatury wie, że wakacyjny wyjazd nie może obyć się bez książek. Zawsze bardzo nas interesowało gdzie w wakacje wędrują biblioteczne książki. Zwiedzają ciepłe kraje, pływają łódką, a może wygrzewają grzbiety na plaży? Z tej ciekawości zrodził się pomysł na wspólną zabawę.

Odnajdź post z konkursem na naszym profilu na Facebooku i dodaj pod nim zabawny komentarz oraz zdjęcie, na którym czytasz książkę (najlepiej wypożyczoną z naszej Biblioteki) w nietypowym, wakacyjnym miejscu.

Trzy osoby, których wpisy zdobędą najwięcej polubień otrzymają nagrody.

Zabawa trwa od dziś do 31 sierpnia 2021 r.
Plakat promocyjny akcji "Z książką na wakacje". Całość utrzymana w tonacji żółci i szarości. Na plakacie dwa zdjęcia przedstawiające czytające kobiety w scenerii wakacyjnej.