Zajęcia w ramach programu wsparcia uchodźców z Ukrainy “Sąsiedzka pomoc”

Data publikacji: 19/08/2022
В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКА ДЛЯ БІЖИНЦІВ З УКРАЇНИ “СУСІДСЬКА ПОМІЧ” ЗАПРОШУЄМО ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО ВІКУ НА ЗАНЯТТЯ ТЕРАПЕВТИЧНО-ПЛАСТИЧНЕ. ПЕРША ЗУСТРІЧ ВІДБУДЕТЬСЯ 23-08-2022 В 14:00 В МІСЦЕВІЙ БІБЛІОТЕЦІ В СЄРПЦУ ПО ВУЛИЦІ ПЛОЦЬКА.30 (КОМПЬЮТЕРНИЙ КЛАС, 2 ПОВЕРХ) В РАМКАХ ОРГАНІЗОВАИХ ЗАНЯТЬ ПРИГОТОВЛЕНО СОЛОДКИЙ ПОЧАСТУНОК ДЛЯ ДІТЕЙ.
W ramach programu wsparcia uchodźców z Ukrainy “Sąsiedzka pomoc” zapraszamy dzieci w wieku szkolnym na zajęcia nauki języka polskiego i zajęcia terapeutyczno-plastyczne. Pierwsze spotkanie odbędzie się 23 sierpnia 2022 r. o godzinie 14:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Sierpcu, ul. Płocka 30 (Sala komputerowa, I piętro). W ramach zajęć przewidziany jest również słodki poczęstunek.

Plakat o gładkim, białym tle w dwóch językach: polskim i ukraińskim zapraszający na warsztaty nauki języka polskiego dla uchodźców realizowane w ramach programu wsparcia dla uchodźców z Ukrainy "Sądziecka pomoc" które rozpoczynają się 23 sierpnia o godzinie 14:00