Konkurs plastyczny “Sierpc historią rysowany”

Data publikacji: 01/04/2022

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Sierpc historią rysowany” w ramach obchodów 700-lecia Miasta Sierpca. Konkurs polega na zilustrowaniu 6 części emitowanej w dniach 4-9 kwietnia 2022 r. na bibliotecznym Facebooku legendy sierpeckiej. Filmy dostępne będą na naszym profilu nieograniczony czas. Na prace czekamy do końca października 2022 r.

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO Sierpc Historią Rysowany 2022

Załącznik Do Regulaminu Konkursu Plastycznego

Zgoda Na Przetwarzanie Danych Dziecko

Zgoda Na Przetwarzanie Danych Dorosły.docx

Plakat promujący konkurs plastyczny Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sierpcu. Tło ciemnozielone. W lewym górnym rogu logo obchodów 700 lecia miasta Sierpca. Po prawej logo Miejskiej Biblioteki Publicznej. Niżej tekst: “Miejska Biblioteka Publiczna w Sierpcu ogłasza Konkurs plastyczny Sierpc historią rysowany. Zilustruj sierpecką legendę. Współorganizatorami konkursu są Burmistrz i Rada Miejska Sierpca. Szczegóły konkursu i regulamin dostępne na stronie www.mbp.sierpc.pl.” Poniżej malarskie ilustracje przedstawiające najbardziej charakterystyczne miejskie budowle. Pod nimi tekst “Fragmenty legendy wysłuchasz na profilu facebookowym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sierpcu.” Pod tekstem logo Facebooka.