Start 27 maja 2018 r. (niedziela)  
Zapraszamy na X Kiermasz Wolnych Książek - 22-27.05. 2017 r.
Autor: Czytelnia MBP   
kiermasz-poprawione.jpgZapraszamy do udziału w jubileuszowym, 10. już Kiermaszu Wolnych Książek, który odbędzie się w dniach 22-27 maja 2017 r. w godzinach 10-15:30. W tym roku nieco zmieniamy lokalizację kramu z książkami i znajdował się on będzie na placu przed biblioteką (od strony parkingu „Biedronki”). W razie niepogody stoiska znajdą się w pomieszczeniu po byłej księgarni (wejście od strony „Biedronki”).

Jubileuszowa edycja Kiermaszu obfitowała będzie w niespodzianki, wśród których m.in. okolicznościowe zakładki do książek.

Każdego dnia nabyć będzie można wydawnictwa z wielu dziedzin wiedzy: naukowe i popularnonaukowe, podręczniki, słowniki, biografie, książki historyczne, hobbystyczne, lektury szkolne, poradniki, poezję oraz beletrystykę polskich i zagranicznych autorów. Także dla najmłodszych czytelników znajdą się ciekawe publikacje.


Oferowane na Kiermaszu książki, zgodnie z nazwą przedsięwzięcia, są „wolne”, czyli pochodzą z darów od czytelników lub zostały wycofane, zgodnie z przepisami, z księgozbioru.

Podczas imprezy nabyć będzie też można drugi tom „Wspomnień sierpczan” – publikację, w której znalazły się reminiscencje o dawnym Sierpcu oraz bogaty materiał ilustracyjny.

Aby każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiednią lekturę, oferta Kiermaszu każdego dnia ulegać będzie zmianie.
Dla osób, które, ze względu na obowiązki, nie znajdą czasu od poniedziałku do piątku, także w sobotę będzie możliwość zerknięcia na oferowane książki. Tego dnia znajdowały się będą w korytarzu na pierwszym piętrze, tuż przy Czytelni.

O wartości większości książek zdecydują sami kupujący. Pieniądze zbierane będą do specjalnej puszki, a cała kwota przeznaczona zostanie na zakup nowości – książek i audiobooków, które opatrzone zostaną specjalną etykietką informującą, że zakupione zostały z datków kiermaszowych.

Czekamy na wszystkich wielbicieli literatury i książkowych rarytasów.

Magdalena Staniszewska
 
kiermasz-poprawione.jpg
 
 
 
Menu witryny
Start
O Bibliotece
ABC Czytelnika
Wydarzenia
Publikacje
Regionalia (Sierpciana)
Nowości książkowe
Audiobooki - nowości
Zaproponuj książkę
Wykazy bibliograficzne
Książka mówiona
Czasopisma
Przydatne linki
"Z książką za pan brat"
Biblioteka w TV
Biblioteczny Klub Malucha
klub_maluchaa.jpg
Książka do domu
Facebook
 
 
 

Stary Katalog elektroniczny

 

Aktualności
Odbyło się...
Sondy
Czy nasza strona internetowa spełnia Twoje oczekiwania?
 

Czasopismo "Chidusz" dostępne jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki


 

logotypy.jpg

admin