Start arrow Wydarzenia arrow Było arrow Maj w Klubie Senior+ 16 października 2019 r. (środa)  
Maj w Klubie Senior+
Redaktor: Edytor   
dsc_0004.jpg    Zajęcia w Klubie „Senior+” w maju Sierpcu charakteryzowały się różnorodnością. W ofercie przygotowanej dla seniorów znalazły się zajęcia z rękodzieła, w trakcie których wykonywano efektowne ozdoby z wykorzystaniem eko skóry. Stare wazony, karafki czy ramki zyskały nowe życie. Ponadto członkowie Klubu wykonali własnoręcznie biżuterię. Wisiorki i bransoletki są chętnie noszone przez panie. Seniorzy zorganizowali spotkanie przy pizzy, będące okazją do integracji członków oraz do spędzenia miłego przedpołudnia. Klub Dyskusyjny Książki jest okazją do dyskusji dla miłośników literatury, których nie brakuje wśród seniorów.
   
   

    Klub Gier to doskonała okazja do integracji seniorów. Grając wspólnie w dostępne gry planszowe seniorzy mają okazję do zawarcia nowych znajomości, a także do podnoszenia swoich umiejętności w grach. Dużą popularnością cieszą się Scrabble oraz Domino. W maju seniorzy uczestniczyli także w spotkaniu z muzyką. Dźwięki ulubionych utworów z lat młodości były okazją do powspominania. Członkowie Klubu mają liczne pasje i zainteresowania, którymi chętnie się dzielą podczas spotkań organizowanych w ramach „Naszych małych pasji”. W maju seniorzy mieli okazję do spotkania z radcą prawnym p. Piotrem Laskowskim. Była to okazja do zadania nurtujących pytań z dziedziny prawa. Pan Laskowski udzielił wyczerpujących odpowiedzi.
    Ponadto członkowie Klubu „Senior+” w maju mieli okazję odwiedzić Komendę Powiatową Policji w Sierpcu. Była to okazja do zapoznania się ze strukturą organizacyjną Komendy Powiatowej Policji. Seniorzy mogli także obejrzeć sprzęt i wyposażenie. Ponadto seniorzy wysłuchali cennych rad i wskazówek, dzięki którym będą mogli bezpiecznie korzystać z sieci internetowej. W ramach zajęć seniorzy byli ostrzegani przed oszustwami czyhającymi na nich na każdym kroku.

    Osoby, których wizerunek został upubliczniony na zdjęciach znajdujących się w galerii mogą wyrazić wolę ich usunięcia, przesyłając informację na adres mbp@sierpc.pl lub osobiście w siedzibie biblioteki.

 

dsc_0014.jpg

 

 

dsc_0029.jpg

 

 

dsc_0030.jpg

 

 

dsc_0038.jpg

 

 

dsc_0054.jpg

  Więcej zdjęc do obejrzenia tutaj

 
 
Menu witryny
Start
Zamówienia publiczne
Klub seniora
O Bibliotece
ABC Czytelnika
Wydarzenia
Publikacje
Regionalia (Sierpciana)
Nowości książkowe
Audiobooki - nowości
Zaproponuj książkę
Wykazy bibliograficzne
Książka mówiona
Czasopisma
Przydatne linki
"Z książką za pan brat"
Biblioteka w TV

 
Biblioteczny Klub Malucha
klub_maluchaa.jpg
Książka do domu
Konkurs na Najlepszego Czytelnika Roku
konkurs_na_najlepszego_czytelnika.jpg
Facebook
 
 
 

Stary Katalog elektroniczny